Tallinna Indiaca Klubi

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Home UUDISED
Uudised

Rannaindiaca MV 2013

24. augustil toimusid Türi rannas järjekordsed rannaindiaca Eesti MV.
Seekordsel võistlustel oli osalemas üle aastate rekordarv osalejaid - naiskondi 5, segavõistkondi 7 ja meeskondi 8.
Võistluste tulemused leiate siit.

Mängud olid äärmiselt tasavägised ning ükski võistkond ei läbinud päeva läbi ilma geimi kaotuseta. Tallinna IK lõppes päev korraliku tulemusega, võideti nii segavõistkondade kui ka meeskondade arvestuses hõbemedal.

Naiste mängus oli favoriidiks Ülenurme, kellelt suutis geimi röövida Tartu naistest koosnev Föönx võistkond, aga kuna nad ise olid geimi loovutanud Elion Tartu naiskonnale, siis tuli leppida II kohaga. III kohale tuli  Elion Tartu naiskond. Põneva duelli pidasid oma vahel Tallinna ja Alatskivi naiskonnad, kus tulemuseks jäi 1:1 ja geimide vahe jäi ka võrdseks. Peakohtuniku otsusega anti välja kaks IV kohta.

Loe lisa...
 

Eestile oli Indiaca MM edukas

23.-27. juulil toimusid Bietigheim-Bissingen, Saksamaal 4. Indiaca MM võistlused. Eestit oli esindatud kõikides kategooriates. Kokku osales 7 riiki, 33 võistkonnaga.

Eestile osutus MM vägagi edukaks. Kõige edukamad olid seeniorid, kes tõid naisseeniorite ja segaseeniorite arvestuses Eestile kullad, meesseeniorid said hõbemedali.
Põhiklassis oli edukam segavõistkond, kes tuli koju hõbemedaliga. Nais- ja meeskond said pronksi.

Erakordseks võib antud MM pidada ka seetõttu, et üldarvestuses ei olnud Saksamaa enam nii domineeriv, kui eelmine MM teenisid nad 5 kulda, siis nüüd pidid nad leppima 3 kullaga.

Edukas oli ka MM Tallinna IK võistkonnale, kuna kunagi enne ei olnud meie võistkonna esindaja Eesti koondisesse kuulunud.
Tallinna IK meeskonnast esindas Eesti koondist: Mirgo Gorban, Sten Virak, Kaur Pärna, Aigar Tarre.
Tallinna IK segavõistkonnast esindas lisaks Eesti koondist: Katrina Koha, Kadri Keskküla ja Taavi Kallas.

Suured tänud kõigile osalejatele ja abilistele.

Eesti

 

Final4

Nädalavahetusel toimunud indiaca meitrivõistluste FINAL4 oli TallinnaIK äärmiselt edukas. Segavõistkond saavutas I koha. Poolfinaalis tuli võit Tartu 2 võistkonna vastu 3:1 ning finaalis Tartu 1 vastu 3:0, samas otsustavas geimis tuldi välja kaotusseisust 21:24.

Meeskond tegi tubli töö ära laupäeval, alistades Ülenurme pingelises mängus 3:1. Kuid kahjuks pühapäevaseks mänguks Tartu vastu enam püssirohtu ei jagunud ning tuli võtta vastu meistriliiga II koht, mis on meeskonna läbi aegade parim saavutus.

Suured tänud kõigile, kes aitasid antud tulemuseni jõuda!!!

 

Toimusid EMV II voor

Möödunud nädalavahetusel toimus EMV indiacas II vooru Mustvees. Kaalul olid kohad Final4 mängudel. Meeskondades suutis Tallinna IK panna oma paremuse maksma ning pärast I vooru viiendat kohta tõusta kindlalt III kohale. Neljandana pääses napilt edasi Põlva, Rapla I meeskonna ees.

Naiskondades võttis kindla koondvõidu Ülenurme

Segavõistkondade arvestuses toimus esikoha nimel pingeline võistlus Tallinna IK ning Tartu I võistkonna vahel. Kuigi Tallinna võistkond võitis II voorus kõik mängud, tuli leppida siiski II kohaga, kuna loovutati liigapalju geime võrreldes Tartuga.

Mängude koondtabeli leiate siit

Poolfinaalide ja finaalide toimumisaeg on 13.-14.aprill, Tartu, Turu tn Spordihoone võistlussaal.
Omavahel lähevad poolfinaalides kokku:

1) Meeskonnad:
Elion SK Tartu – Elion SK Põlva
Ülenurme GSK – Tallinna IK

2) Naiskonnad:
Ülenurme GSK – SK Väätsa
Elion SK Tartu – Elion SK Põlva

3) Segavõistkonnad:
Elion SK Tartu I – Ülenurme GSK
Tallinna IK – Elion SK Tartu 2

 

Toimusid indiaca karikavõistlused 2012

8.-9. detsembril toimusid Tormas Eesti Karikavõistlused Indiacas 2012. Meeskondade arvestuses jäi osavõtt tagasihoidlikuks, kuid siiski jagus mõlemasse päeva huvitavaid mänge. Põneva finaalmängu pidasid maha Tallinna IK ja Elion SK Tartu, kuis lõpuks väljus võitjana siiski Tartu 2:1 (26:25,14:25,19:17). Naiskondades võttis võidu Ülenurme ning segavõistkondades Tartu I.

Tulemused leiate siit

Karikavõistluste parimaks meesmängijaks valiti Tallinna IK mängija Sten Virak.
Parim meesmängija 2012 - Sten Virak

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

TREENING

Sisehooaeg on selleks aastaks lõppenud.

Tallinna Tehnikagümnaasium