Tallinna Indiaca Klubi

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Home UUDISED
Uudised

Toimusid indiaca karikavõistlused 2012

8.-9. detsembril toimusid Tormas Eesti Karikavõistlused Indiacas 2012. Meeskondade arvestuses jäi osavõtt tagasihoidlikuks, kuid siiski jagus mõlemasse päeva huvitavaid mänge. Põneva finaalmängu pidasid maha Tallinna IK ja Elion SK Tartu, kuis lõpuks väljus võitjana siiski Tartu 2:1 (26:25,14:25,19:17). Naiskondades võttis võidu Ülenurme ning segavõistkondades Tartu I.

Tulemused leiate siit

Karikavõistluste parimaks meesmängijaks valiti Tallinna IK mängija Sten Virak.
Parim meesmängija 2012 - Sten Virak

 

Algasid EMV indiacas 2013

3.-4. novembril toimusid EMV indiacas I voor. Naiskondi registreerus sellel aastal 4, meeskondi 6 ning segavõistkondi samuti 6. Positiivne oli Rapla 2 meeskonna osavõtt kui ka Väätsa naiskonna esmakordne osavõtt meistrivõistlustelt. Meeskondades on pärast I vooru põnev seis, I-II koha peale pretendeerivatel Tartul ja Ülenurmel on võrdselt 13 punkti ning Final4 koha peale võitlevatel Tallinnal, Raplal ning Põlval on vahe ainult 1 punkt.
Naiskondades oli põnev võistlus Tartu-Ülenurme vahel, kus peale jäi Ülenurme. Segavõistkondade arvestuses suutis Tallinna IK I voorus mängida ennast esimeseks, kuigi tabeliseis on põnev, sest 5 võistkonda on 3 punkti sees.

I vooru tulemused leiad siit

 

RANNA MV INDIACAS 2012

11. augustil toimusid Türi tehisjärve ääres järjekordsed Ranna MV 2012 indiacas. Osales 4 naiskonda ning 5 meeskonda ning 5 segavõistkonda. Naistes võidutses Ülenurme, tublilt võitles Väätsa naiskond, kes sai kaela oma esimesed meistirvõistluste medalid ning seekord hõbedased.  Meeskondade ning segavõistkondade arvestuses pani oma paremuse maksma Tartu. Tallinna IK mehed saavutasid II koha ning ka segavõistkond koos Karininga saavutas tubli III koha.

Tulemused siit

Hõbedased

 

MV2012

Möödunud nädalavahetusel toimusid Eesti Maaülikooli võimlas Eesti MV Indiacas 2012 otsustavad mängud. Laupäeval toimusid poolfinaalid ning pühapäeval medalimängud. Tallinna IK tõi ära 2 pronksi - meeste arvestuses võideti Põlvat 3:2 ning sega arvestuses (tublide lisajõudude kaasabil - Aitähh Katrina, Kadri, Taavi, Romet ja Mikk) Elion Tartu SK võistkonda 3:0.

Täpsemad mängude tabeli leiatie siit - MV2012 tabel

MV2012 pronks meeskond

MV2012 pronks segavõistkondFotode autor: Maarika Jaguson

Rohkem fotosid Maarika Jagusoni albumis

 

Eesti MV Indiacas II voor Ahjal

3.-4. märtsil toimusid EMV INDIACAS 2012 II voor Ahja spordisaalis. Mängud olid võitluslikud ning toimus tihe rebimine poolfinaalide kohtade pärast.

Tallinna IK võistkond suutis saada poolfinaalikohad nii segavõistkonnaga kui ka meeskonnaga.

Poolfinaalid, finaalid ja kohamängud toimuvad 7.-8. aprillil EPMÜ Spordihoones (Kreutzwaldi 3, Tartu). Täpsem ajakava tulekul.

Poolfinaalides kohtuvad järgmise paarid:

1) Naiskonnad

a. Ülenurme GSK – Tervishoiu Kõrgkool

b. ESK Tartu – ESK Põlva

2) Meeskonnad

a. Ülenurme GSK – ESK Põlva

b. ESK Tartu – Tallinna IK 1

3) Segavõistkonnad

a. ESK Tartu 1 – ESK Tartu 2

b. Ülenurme GSK – Tallinna IK 2

 

Meistrivõistluste alagrupimängude lõpliku tabeliseisu leiate siit - tabel.

 
Veel artikleid...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

TREENING

Sellel hooajal enam trenne sisesaalis ei toimu!

Tallinna Tehnikagümnaasium