Tallinna Indiaca Klubi

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Home UUDISED
Uudised

EMV 2015 Final4

Laupäeval 18. aprillil toimuvad Indiaca Eesti Meistrivõistlustel 2015 poolfinaalid ja medalimängud pühapäeval, 19. aprillil, Tartu Ülikooli spordihoone IV pallisaalis.

 

Eesti MV II voor

Möödunud nädalavahetusel toimusid Eesti MV II voor indiacas. Seekord võõrustas indiacalasi Imavere spordisaal.

Kõige põnevamad mängud toimusid segavõistkondade vahel, kus viimane Final4 pääseja selgus alles viimase mänguga.
Samas sai Tallinna IK I segavõistkond kindlalt edasi, kuid seekord jäi alistamata suur rivaal Tartust. Tallinna IK II segavõistkond pidi leppima vähendatud koosseisuga ning pidi leppima finaalmängudest eemale jäämisega.

Naiskondade hulgas tegi Tallinna IK naiskond korraliku mängupäeva. Kui esimene voor ei saadud silma pähe, siis seekord korjati lausa 5 punkti, kuid kahjuks sellest finaalmängudele pääsemiseks ei piisanud.

Meeskondade arvestuses oli eesmärk saavutada I koht, aga kuna esimesel mängul Põlvaga ei saadud mängumootorit käima, siis kadus ka see võimalus. Kuid samas teeb heameelt, et järjekordselt suudeti alistada suur rivaal Elion SK Tartu 2:1.

Mängude tulemused leiab siit.

 

Toimusid EMV Indiaca I voor

Möödunud nädalavahetusel toimusid Mustvees Eesti Meistrivõistlused Indiacas 2015 esimene voor. Seekord on võistlustes osavõtt üle mitmete aastate rekordiline - 5 naiskonda, 6 meeskonda ning 8 segavõistkonda. See aga tähendas ka kahte väga pikka päeva ning see ka nii läks. Viimased võistkonnad pääsesid platsilt pühapäeva õhtul kell pool kümme.

Naiskondade arvestuses oli teist aastat väljas ka Tallinna IK naiskond, kes küll vapralt mängis, kuid kahjuks oma punktiarvet ei avanud. Pärast I vooru on võrdselt punkte nii Elion Tartul kui Ülenurme GSK, kuid tänu omavaheliste mängude paremusele maandus Ülenurme GSK  I kohale.
Naiskonna tulemused leiad - siit.

Meeskondade arvestises tegi oma debüüdi Tallinna IK II võistkond, mis koosneb seeniorite ning noorte segust. Oma esimesel meistrivõistluste voorul ei suudetud küll punkti arvet avada, kuid mõnelgi mängul oldi sellele väga lähedal.
Eelmise aasta meister - Tallinna IK I alustas päeva uniselt ning tuli nii mõnigi geim loovutada ning Põlvale ka mäng. Kuid eks kõige paremat meelt tegi möödunud aastase finaalivastase - Elion Tartu võitmine 2:1.
Meeskonna tulemused leiad - siit.

Segavõistkondade arvestuses läks see aasta Tallinna poolt väljakule möödunud aasta II koha omanik ning taas Tallinna IK II võistkond. Tallinna IK I võistkond läbi päeva rahulikult, sisse tulid vaid kaotus Elion Tartu 1-le ja geimi loovutamine Elion Tartu 2-le. Tallinna IK II tegi oma taastulemise edukalt. Tabelis leiame ta küll alles viiendalt kohalt, kuid vahed on seal üliväikesed ning kogu lõpliku tabelli järjestuse alates III kohast paneb siiski paika EMV II voor.
Segavõistkonna tulemused leiad - siit.

 

Uue hooajal uue hooga

Käesoleval nädalavahetusel algavad taaskord uus indiaca hooaeg. I voor Indiaca EMV-l toimub 25.-26.10 Mustvees. Viimase seisuga on registreerunud 6 meeskoda, 5 naiskonda ja viimasete aastate rekord - 8 segavõistkonda. Tallinna IK läheb sellel aastal välja läbi aegade suurima võistkondade arvuga. Eelmisel aastal meistrivõitlused võitnud meeskonnal lisandub uutest noortest ja väärikatest seeniroitest kokku pandud võistkond. Eddy edukal eestvedamisel läheb tulle taaskord naiskond. Lisaks eelmise aasta hõbedasele segavõistkonnale, paneme välja ka teise segavõistkonna. Seega läbi aegade rekord - 5 võistkonda Tallinna IK poolt.

Eelmisel aastal välja võidetud õiguse eest osaleda Maailma Karikavõistlustel võttis vastu Tallinna IK segavõistkond. Maailmakarikavõistlused toimuvad järgmise aasta augustis Jaapanis. Kui kellegil tekkis huvi neid toetada, siis võtke julgelt ühendust - 5097663.

 

Rannaindiaca Meistrivõistlused 2014 - Türil

23. augustil toimusid Türil Eesti Meistrivõitlused Rannaindiacas. Hoolimata sellest, et mujal igal pool sadas vihma ja müristas, siis indiacalased said tunda ainult paari vihmapiiska ja natuke tugevamat tuult segavõistkondade mängude ajal.

Tallinna IK poolt asusid võistlustulle segavõistkond (Mirgo, Sten, Renal ning Eddy) ning meeskond (Mirgo, Sten ja Renal).

Loe lisa...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

TREENING

Sisehooaeg on selleks aastaks lõppenud.

Tallinna Tehnikagümnaasium