Tallinna Indiaca Klubi

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Home UUDISED
Uudised

Rannaindiaca Meistrivõistlused 2014 - Türil

23. augustil toimusid Türil Eesti Meistrivõitlused Rannaindiacas. Hoolimata sellest, et mujal igal pool sadas vihma ja müristas, siis indiacalased said tunda ainult paari vihmapiiska ja natuke tugevamat tuult segavõistkondade mängude ajal.

Tallinna IK poolt asusid võistlustulle segavõistkond (Mirgo, Sten, Renal ning Eddy) ning meeskond (Mirgo, Sten ja Renal).

Loe lisa...
 

TALLINNA IK meeste arvestuses EESTI MEISTER!!!

Möödunud nädalavahetusel (22.-24.03) toimusid Eesti Meistrivõistlused Indiacas Final4 Vara spordihoones. Laupäeval mängiti poolfinaalid ning pühapäeval finaalid.
Võistlustules Tallinna IK poolt olid kõik võistkonnad. Kahjuks ei saanud Tallinna IK naiskond laupäeval kõiki mängijaid kokku ning pidi mänguta loovutama finaalkoha.

Meeste arvestuses suutis esmakordselt tulla EESTI MEISTRIKS Tallinna IK. Otsustav finaal mängiti Elion SK Tartu vastu. Esimene geim tuli kindlalt Tallinnale, kuid kaks järgmist suutis Tartu enda kasuks pöörata. Pärast väikeseid kaitse korrektuure suutis Tallinn ennast koguda ning võita nii neljanda kui ka viienda geimi. Otsustav geim Tallinnale 15:12. Suured tänud poisid!!!

Võidukas Tallinna IK meeskond

Segavõistkondade arvestuses pidas Tallinna IK võistkond tulise heitluse taaskord Tallinna IK ja Elion SK Tartu, kuid selles heitluses jäi peale kahjuks Tartu võistkond. Kindlasti võis mängu kulgu mõjutada ka eelnenud meeste finaalmäng. Tallinna IK pidi vastu võtma kaotuse 1:3. Aga siiski väga tubli tulemus.

II koha omanikud - Tallinna IK segavõistkond
Tallina IK segavõistkond

Naiskondade arvestuses tuleb tunnustada sügisel loodud Tallinna IK naiskonda, kes juba esimsel hooajal suutis end võidelda Final4 mängudele. Kuid kahjuks seal enam püssirohtu ei jagunud ning leppida tuli neljada kohaga.

Tallinna IK naiskond

Poolfinaalide ning finaalide tulemused leiad siit

Üldine meistrivõistluste järjestuse leiate siit

 

Eesti meistrivõistlused indiacas 2014 II voor

Eesti meistrivõistluste II vooru mängud mängiti 8.-9. märtsil Tormas, laupäeval olid platsil naised ning mehed, pühapäeval segavõistkonnad.

Naiskondade arvestuses toimus tihe rebimine 3.-4. koha peale, mis tagas mängud play-offis. Otsutava spurdi tegei Tallinna IK nasikond, kes suutis lähimaid konkurente edestada ja tulla põhiturniiril kolmandaks. Põhiturniiri tabeli jäid omavahel punkte jagama mullune meistriliiga võitja Põlva ja uustulnud SK Juku. Omavaheliste mängude eduga tagas edasipääsu SK Juku naiskond. Poolfinaalpaarideks on Tartu - Juku ning Ülenurme-Tallinn

Meeskondade arvestuses toimus otsustav mäng Tallinna-Tartu vahel, kus kahjuks tuli võitjana välja Tartu võistkond. Tallinna IK kahjuks andis ära geimi lõpu ning tänu sellele kadus ka lootus tulla põhiturniiri võitjaks. Hiljem toimnud Tallinna-Ülenurme mäng ei omanud enam mingit rolli play-offi silmaspidades. Antud mängu võitis kindlalt Ülenurme ning väljus põhiturniirilt teise kohaga. Tallinna IK pidi leppima kolmanda kohaga. Viimase play-offi koha eest võidelnud Rapla jäi peale ning uustulnud Alatskivi SK Juku pidi seekord kahjuks otsustavatest mängudest eemale jääma. Poolfinaalides lähevad omavahel kokku Tartu-Rapla ning Tallinn-Ülenurme

Segavõistkondade arvestuses läksid oma teed Tartu ning Tallinn. Omavahelise mängu võitis seegikord Tartu. Seega pidi Tallinn leppima põhiturniiri teise kohaga. Järgnesid Tartu teine võistkond ning Alatskivi SK Juku. Poolfinaalides lähevad omavahel kokku Tartu 1 - Juku ning Tallinn ja Tartu 2.

II vooru tulemused leiad siit

 

Indiaca karikavõistlused 2013

Eesti indiaca karikavõistlused 2013 toimusid 7.-8. detsembril Mustvees.

Seekordne karikavõistlus oli erakordne Tallinna Indiaca Klubile. Nimelt suutsid mehed võita läbi klubi ajaloo esimese tiitli - karikavõidu. Juba alagrupi mängus anti hoiatus Tartule ning finaalmängus võeti pärast tasavägist mängu 2:0 võit Tartu üle.

Südilt esines ka Tallinna IK naiskond, kes pidi leppima naiskondade arvestuses viienda kohaga

Segavõistkondade arvestuses loositi Tallinna IK kaks võistkonda ühte gruppi, kust napilt ei pääsetud edasi. Samast grupist said aga edasi hilisem võitja Põlva ning II koha omanik Alatskivi

Karikavõistluse tulemused leiad siit

 

Algasid EMV 2014 indiacas

Möödunud nädalavahetusel alustas uut hooaega indiaca meistriliiga. Meistriliiga I etapp toimus Tormas, 16-17 november. Seekordne hooaeg on eriline sellepoolest, et üle pika aja on liitunud indiacalastega uus klubi - SK JUKU, mis baseerub Alatskivi indiaca huvilistel. Käesoleval hooajal on mängimas 5 naiskonda, 5 meeskonda ning 6 segavõistkonda. Üle pikaaja on esindatud ka Tallinna IK naiskond - edu neile.

Pärast I vooru on kõige kindlam eduseis Tartu naiskonnal, kes juhib 5 punktiga Ülenurme ees. Kolm järgnevat naiskonda on 1 punkti sees, seega otsustab II voor poolfinaali saajad.
Meeskondades on kahte esimest, Tartu ja Tallinna võistkonda lahutamas 1 punkt. Sama seis on ka kolmanda koha võistluses Rapla ja Ülenurme vahel.
Segavõistkondade arvestuses lähevad oma teed taaskord Tartu ja Tallinna võistkonnad, kellest seekord jäi omavahelises mängus peale Tartu.

I vooru tulemused leiad siit

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

TREENING

Sellel hooajal enam trenne sisesaalis ei toimu!

Tallinna Tehnikagümnaasium