Tallinna Indiaca Klubi

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Home UUDISED Viimsed TALLINNA IK meeskond jõudis finaali

TALLINNA IK meeskond jõudis finaali

Esmaspäeval ja teisipäeval (04. ja 05. aprill) mängisid Eesti Meistriliigas poolfinaale Telia SK Tartu ja Tallinna IK. Ehk kordus möödunud aasta finaal. Päris finaali korduseks seda nimetada ei saanud, sest sel hooaja on Tartu võistkonnast lahkunud paar põhitegijat.

Esimene mäng Tartus algas Telia initsiatiiviga ning võideti esimene geim. Teises geimis pani Tallinn oma paremuse maksma ja võitis geimi suure vahega. Mängu otsustav murrang toimus kolmandas geimis, kus seisul 16:20 suutis Tallinn end koguda ja võtta võit 25:23. Neljas geim toimus Tallinna IK väikse domineerimisega. Lõplikud numbrid Tallinna IK poolt 3:1 (21:25, 25:13, 25:23, 25:20).

Teine mäng Tallinnas toimus heade juhuste kokkulangemisel ja U.Sõõrumaa toetusel Audentese Spordihoone peaväljakul, kus jagati geimide vahel pealtvaatajatele indiaca palle ning muusikafestivali pileteid.
Suures saalis mängimine võis nii mõnelgi mängijal algul ebakindlust tekitada. Mängu tsenaarium oli sarnane eelmise mänguga, kus esimeseks geimiks oli oluliselt paremini valmistunud Tartu võistkond ning võttis esimese geimivõidu. Teine geim oli kuni peaaegu lõpuni Tallinna kontrolli all, kuni 4 punktine edu mängiti kiiresti maha, kuid siiski viimaste pallide paremini mängimine tõi edu Tallinnale. Kolmandas geimis saabus taas geimi keskel Tallinnale väike mõõn, kus lasti Tartu lähedale, kuid sealt edasi koguti ennast ning suudeti võtta päeva suurema eduseisuga võit. Antud geimi võit tähendas ka reeglite järgi juba automaatset finaalipääsu. Antud teave kindlasti võis mõjutada viienda geimi mängukulgu, kus enne mängu lõppu oli Tartu ees 24:21, kuid Tallinn suutis end koguda ja võidu koju tuua 27:25.  Kogu mängu 3:1 Tallinna IK-le (23:25, 25:22, 25:20, 27:25), kes mängib finaalis Alatskivi Juku võistkonnaga.

Võistlust oli kajastamas ka Postimehe ajakirjanik ja piltnik. Postimehe galeriid saate näha siit.

 

TREENING

Sisehooaeg on selleks aastaks lõppenud.

Tallinna Tehnikagümnaasium